Gėlėsloret
Gražiausios gėlės Jūsų sodui!

Dėmesio! Informacija pirkėjams!

PAVASARINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėlių siuntimas - nuo KOVO 20 d.
  • Rožių, raganių, budlėjų ir kt. sodinukų (vazonėliuose) siuntimas - nuo BALANDŽIO 20 d. 

RUDENINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėlių siuntimas - nuo RUGSĖJO 20 d.
  • Rožių plikomis šaknimis siuntimas - nuo LAPKRIČIO mėnesio.

"Mes mylime savo darbą ir kiekvieną minutę atiduodame visą širdį - gėlėms" ❤

Apie Gėlėsloret

      Gėlių ūkis susikūrė 1997 metais. Pirmuosiuose šiltnamiuose buvo auginamos  pirmosios gėlės - gvazdikai, astros, rožės. Metams bėgant plėtėme savo žinias, ūkį, su juo ir gėlių asortimentą. Šiuo metu specializuojamės įvairių vienmečių bei daugiamečių gėlių auginime. Priimame išankstinius užsakymus, konsultuojame, pristatome į vietą.
   Daugiametę patirtį sukaupęs gėlių augintojas - Giedrius Daškevičius, gėlyninkauti jam padeda vyriausioji dukra Loreta ir žmona Anastasija. 
       Mūsų šiltnamiuose galite rasti įvairiausių gėlių apželdinimui - sodui, balkonui, darželiui, kapams ir ne tik. Papildomai auginame daržovių bei uogų sodinukus, kuriuos galite įsigyti pavasarį. Stengdamiesi nustebinti ir išsiskirti, kiekvienais metais papildome savo asortimentą naujomis gėlių spalvomis, rūšimis. 
       2015 metais į savo veiklą įtraukėme svogūninių ir šakninių gėlių auginimą, bei jų gumbų pardavimus.
              Atsižvelgiant į augantį klientų skaičių bei jų poreikius Loreta ėmėsi naujo verslo projekto kūrimo bei įgyvendinimo, kuris palengvintų tiek klientų tiek mūsų pačių darbą. Sukurtos e-parduotuvės dėka galime priimti išankstinius užsakymus, taip suteikdami galimybę Jums rinktis iš didžiausio asortimento. Visą svogūninių ir šakninių gėlių asortimentą, taip pat įvairių vijoklinių augalų sodinukų savo sodui rasite čia - (Augalų katalogas skiltyje - "Parduotuvė".)

         Visą vienmečių vasarinių augalų bei daržovių katalogą rasite 

    Mūsų tikslas - Pasiūlyti kokybiškus augalus, atsižvelgiant į klientų poreikius bei pastabas. Savo veiklą plečiame atidžiai, kruopščiai, stengiamės skirti kuo daugiau dėmesio kiekvienam daigui, kad visi mūsų augalai išaugtų sveiki ir gražūs. 

        Vasaros sezonu kviečiame apsilankyti gėlių ūkyje, kuriame galėsite įsigyti įvairių kokybiškų vasarinių vienmečių gėlių už patrauklią kainą! Gėlynas randasi netoli Vilniaus, Pagiriuose. (Pagiriai – Vilniaus rajone, į pietus nuo Vilniaus, prie Vokės upės). 


       Maloniai visų Jūsų lauksime atvykstant! Apie savo atvykimą labai prašome informuoti mus telefonu - 860009502.

Turime daugiau nei 20 metų patirties gėlininkystės srityje!
Bendradarbiaujame tik su patikimais ir gerbiamais partneriais visoje Europoje! 

0
2017-2020 © Gėlėsloret


 .