Gėlėsloret
Gražiausios gėlės Jūsų sodui!

Dėmesio! Informacija pirkėjams!

PAVASARINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėlių siuntimas - nuo KOVO 20 d. Eilės tvarka.
  • Rožių, raganių, budlėjų ir kt. sodinukų (vazonėliuose) siuntimas - nuo BALANDŽIO 20 d. Eilės tvarka

RUDENINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėlių siuntimas - nuo RUGSĖJO 20 d. Eilės tvarka.
  • Bijūnų ir eremūrų siuntimas nuo RUGSĖJO 25-27d. Eilės tvarka

"Mes mylime savo darbą ir kiekvieną minutę atiduodame visą širdį - gėlėms" ❤

Apie Gėlėsloret

     

 Gėlių ūkis susikūrė 1997 metais. Pirmuosiuose šiltnamiuose buvo auginamos  pirmosios gėlės - gvazdikai, astros, rožės. Metams bėgant plėtėme savo žinias, ūkį, su juo ir gėlių asortimentą. Šiuo metu specializuojamės įvairių vienmečių bei daugiamečių gėlių auginime. Priimame išankstinius užsakymus, konsultuojame, esant poreikiui pristatome į vietą.
   Daugiametę patirtį sukaupęs gėlių augintojas - Giedrius Daškevičius, gėlininkauti jam padeda vyriausioji dukra Loreta ir žmona Anastasija. 
       Mūsų šiltnamiuose galite rasti įvairiausių gėlių apželdinimui - sodui, balkonui, darželiui, kapams ir ne tik. Papildomai auginame daržovių bei uogų sodinukus, kuriuos galite įsigyti pavasarį. Stengdamiesi nustebinti ir išsiskirti, kiekvienais metais papildome savo asortimentą naujomis gėlių spalvomis, rūšimis. 
       2015 metais į asortimentą įtraukėme daugelį įvairių svogūninių ir šakninių gėlių. Atsižvelgiant į augantį klientų skaičių bei jų poreikius Loreta ėmėsi naujos idėjos kūrimo bei įgyvendinimo, kuris palengvintų klientų apsipirkimą bei mūsų pačių darbą. Sukurtos internetinės parduotuvės dėka galime priimti išankstinius užsakymus, taip suteikdami galimybę Jums patogiai ir greitai rinktis iš didžiausio galimo asortimento.

      MŪSŲ TIKSLAS - Pasiūlyti kokybiškus augalus, atsižvelgiant į klientų poreikius bei pastabas. Savo veiklą plečiame atidžiai, kruopščiai, stengiamės skirti kuo daugiau dėmesio kiekvienam daigui, kad visi mūsų augalai išaugtų sveiki ir gražūs. 

        VASAROS SEZONU kviečiame apsilankyti gėlių ūkyje, kuriame galėsite įsigyti įvairių kokybiškų vasarinių vienmečių gėlių už patrauklią kainą! Gėlynas randasi netoli Vilniaus, Pagiriuose. (Pagiriai – Vilniaus rajone, į pietus nuo Vilniaus, prie Vokės upės). Apie savo atvykimą labai prašome informuoti mus telefonu - 860009502.

Turime daugiau nei 20 metų patirties gėlininkystės srityje!
Bendradarbiaujame tik su patikimais ir gerbiamais partneriais visoje Europoje! 

0
 .