Gėlėsloret.lt
Naujas gėlių asortimentas 2023!                         
SVARBI INFORMACIJA!
Jau priimame užsakymus 2023 pavasariui !

PAVASARINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėliai pradedami siųsti - nuo KOVO 20-27 d. Eilės tvarka. Esant tinkamoms orų sąlygoms (nuo+5+7 ° ).
  • Bijūnų šaknys pradedamos siųsti - nuo BALANDŽIO mėn. Eilės tvarka.

RUDENINIS SIUNTIMAS

  • Gėlių svogūnėliai  pradedami siųsti - nuo RUGSĖJO 20 d. Eilės tvarka
  • Bijūnų ir eremūrų šaknys pradedamos siųsti - nuo SPALIO 5 d. Eilės tvarka

"Mes mylime savo darbą ir kiekvieną minutę atiduodame visą širdį - gėlėms" ❤

Apie Gėlėsloret

     

 Gėlių ūkis susikūrė 1997 metais. Pirmuosiuose šiltnamiuose buvo auginamos  pirmosios gėlės - gvazdikai, astros, rožės. Metams bėgant plėtėme savo žinias, ūkį, su juo ir gėlių asortimentą. Šiuo metu specializuojamės įvairių vienmečių bei daugiamečių gėlių auginime. Priimame išankstinius užsakymus, konsultuojame, esant poreikiui pristatome į vietą (Vilniuje).
       Mūsų šiltnamiuose galite rasti įvairiausių gėlių apželdinimui - sodui, balkonui, darželiui, kapams ir ne tik. Papildomai auginame daržovių bei uogų sodinukus, kuriuos galite įsigyti pavasarį. Stengdamiesi nustebinti ir išsiskirti, kiekvienais metais papildome savo asortimentą naujomis gėlių spalvomis, rūšimis. 
       2015 metais į asortimentą įtraukėme daugelį įvairių svogūninių ir šakninių gėlių. Atsižvelgiant į augantį klientų skaičių bei jų poreikius įkūrėme internetinę parduotuvę, kuri palengvintų klientų apsipirkimą bei mūsų pačių darbą. Sukurtos E-parduotuvės dėka galime priimti išankstinius užsakymus, taip suteikdami galimybę Jums patogiai ir greitai rinktis iš didžiausio galimo asortimento. Mūsų kataloge rasite didelį pasirinkimą įvairių svogūninių bei dekoratyvinių gėlių sodui. Nustebins didžiausias pasirinkimas lelijų: azijinės lelijos, rytietiškos lelijos, gigantės lelijos (OT hibridai) dar kitaip vadinamos - lelijų medžiais. Taip pat asortimente jurginų, bijūnų, vilkdalgių šakniagumbiai, dekoratyviniai česnakai ir kt.

       MŪSŲ TIKSLAS - Pasiūlyti kokybiškus augalus, atsižvelgiant į klientų poreikius bei pastabas. Savo veiklą plečiame atidžiai, kruopščiai, stengiamės skirti kuo daugiau dėmesio kiekvienam daigui, kad visi mūsų augalai išaugtų sveiki ir gražūs.

          Aktualios naujienos ir skelbimai mūsų facebook profilyje

Turime daugiau nei 20 metų patirties gėlininkystės srityje!
Bendradarbiaujame tik su patikimais ir gerbiamais partneriais visoje Europoje! 

Krepšelis